Есенен полусезон
I кръг
08/08/събота/18:00 ч.
Ком-Миньор (Берковица)
1:1
Ком-Миньор (Берковица)
Вихрен (Сандански)
6:2
Рилски спортист (Самоков)
Марек (Дупница)
0:0
Етър 1924 (Велико Търново)
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
2:1
Пирин (Гоце Делчев)
Чавдар (Етрополе)
2:1
Септември (Симитли)
Бдин (Видин)
0:0
Балкан (Ботевград)
Банско (Банско)
4:1
Бели орли (Плевен)
Ботев (Враца)
1:0
Ботев (Криводол)
II кръг
15/08/събота/18:00ч.
Видима-Раковски (Севлиево)
3:0
Ботев (Криводол)
Белите орли (Плевен)
2:2
Ботев (Враца)
Балкан (Ботевград)
1:1
Банско (Банско)
Септември (Симитли)
5:1
Бдин (Видин)
Пирин (Гоце Делчев)
3:0
Чавдар (Етрополе)
Етър 1924 (Велико Търново)
3:0
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
Рилски спортист (Самоков)
2:2
Марек (Дупница)
Ком-Миньор (Берковица)
1:0
Вихрен (Сандански)
III кръг
22/08/събота/18:00ч.
Вихрен (Сандански)
3:1
Видима-Раковски (Севлиево)
Марек (Дупница)
3:1
Ком-Миньор (Берковица)
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
2:1
Рилски спортист (Самоков)
Чавдар (Етрополе)
2:1
Етър 1924 (Велико Търново) 
Бдин (Видин)
2:0
Пирин (Гоце Делчев)
Банско (Банско)
1:0
Септември (Симитли)
Ботев (Враца)
3:1
Балкан (Ботевград)
Ботев (Криводол)
2:1
Белите орли (Плевен)
IV кръг
29/08/събота/18:00ч.
Видима-Раковски (Севлиево)
2:0
Белите орли (Плевен)  
Балкан (Ботевград)
2:0
Ботев (Криводол)
Септември (Симитли)
1:1
Ботев (Враца)
Пирин (Гоце Делчев)
1:3
Банско (Банско)
Етър 1924 (Велико Търново)
2:2
Бдин (Видин)
Рилски спортист (Самоков)
1:0
Чавдар (Етрополе)
Ком-Миньор (Берковица)
1:1
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
Вихрен (Сандански)
3:0
Марек (Дупница)
V кръг
12/08/събота/17:00ч.
Марек (Дупница)
0:1
Видима-Раковски (Севлиево)
Чавдар (Етрополе)
1:0
Ком-Миньор (Берковица)
Бдин (Видин)
1:1
Рилски спортист (Самоков)
Банско (Банско)
1:0
Етър 1924 (Велико Търново)
Ботев (Враца)
0:2
Пирин (Гоце Делчев)
Ботев (Криводол)
1:1
Септември (Симитли)
Белите орли (Плевен)
2:2
Балкан (Ботевград)
13/09/неделя/17:00ч.
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
1:0
Вихрен (Сандански)
VI кръг
19/09/събота/17:00ч.
Видима-Раковски (Севлиево)
1:0
Балкан (Ботевград)
Пирин (Гоце Делчев)
0:1
Ботев (Криводол)
Етър 1924 (Велико Търново)
2:2
Ботев (Враца)
Рилски спортист (Самоков)
2:0
Банско (Банско)
Ком-Миньор (Берковица)
3:2
Бдин (Видин)
Вихрен (Сандански)
1:1
Чавдар (Етрополе)
Марек (Дупница)
1:2
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
Септември (Симитли)
0:0
Белите орли (Плевен)
VII кръг
26/09/събота/17:00ч.
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
4:1
Видима-Раковски (Севлиево)
Чавдар (Етрополе)
0:1
Марек (Дупница)
Бдин (Видин)
1:3
Вихрен (Сандански)
Банско (Банско)
4:0
Ком-Миньор (Берковица)
Ботев (Враца)
1:1
Рилски спортист (Самоков) 
Ботев (Криводол)
0:0
Етър 1924 (Велико Търново)
Белите орли (Плевен)
4:1
Пирин (Гоце Делчев)
Балкан (Ботевград)
2:0
Септември (Симитли)
VIII кръг
03/10/събота/16:00ч.
Видима-Раковски (Севлиево)
4:1
Септември (Симитли)
Пирин (Гоце Делчев)
0:0
Балкан (Ботевград)
Етър 1924 (Велико Търново)
2:1
Белите орли (Плевен)
Рилски спортист (Самоков)
2:0
Ботев (Криводол)
Ком-Миньор (Берковица)
2:2
Ботев (Враца)
Вихрен (Сандански)
0:0
Банско (Банско)
Марек (Дупница)
3:1
Бдин (Видин)
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
0:0
Чавдар (Етрополе)
IX кръг
16/10/петък/16:00ч.
Ботев (Криводол)
1:1
Ком-Миньор (Берковица)
17/10/събота/16:00ч.
Чавдар (Етрополе)
2:1
Видима-Раковски (Севлиево)
Бдин (Видин)
1:3
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
Банско (Банско)
2:1
Марек (Дупница)
Ботев (Враца)
0:0
Вихрен (Сандански)
Белите орли (Плевен)
1:2
Рилски спортист (Самоков)
Балкан (Ботевград)
4:2
Етър 1924 (Велико Търново)
Септември (Симитли)
4:1
Пирин (Гоце Делчев)
X кръг
24/10/събота/16:00ч.
Видима-Раковски (Севлиево)
6:1
Пирин (Гоце Делчев)
Етър 1924 (Велико Търново)
2:0
Септември (Симитли)
Ком-Миньор (Берковица)
1:1
Белите орли (Плевен)
Вихрен (Сандански)
1:0
Ботев (Криводол)
Марек (Дупница)
0:0
Ботев (Враца)
Чавдар (Етрополе)
2:1
Бдин (Видин)
25/10/неделя/11:00ч.
Рилски спортист (Самоков)
0:0
Балкан (Ботевград)
27/10/вторник/14:30ч.
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
2:1
Банско (Банско)
XI кръг
31/10/събота/14:30ч.
Бдин (Видин)
1:1
Видима-Раковски (Севлиево)
Банско (Банско)
1:0
Чавдар (Етрополе)
Ботев (Криводол)
1:0
Марек (Дупница)
Белите орли (Плевен)
1:2
Вихрен (Сандански)
Балкан (Ботевград)
1:1
Ком-Миньор (Берковица)
Септември (Симитли)
3:0
Рилски спортист (Самоков)
Пирин (Гоце Делчев)
2:1
Етър 1924 (Велико Търново)
01/11/неделя/11:00ч.
Ботев (Враца)
3:0
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
XII кръг
07/11/събота/14:30ч.
Видима-Раковски (Севлиево)
2:1
Етър 1924 (Велико Търново)
Рилски спортист (Самоков)
1:2
Пирин (Гоце Делчев)
Ком-Миньор (Берковица)
3:0
Септември (Симитли)
Вихрен (Сандански)
0:0
Балкан (Ботевград)
Марек (Дупница)
1:0
Белите орли (Плевен)
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
1:2
Ботев (Криводол)
Чавдар (Етрополе)
2:1
Ботев (Враца)
Бдин (Видин)
0:1
Банско (Банско)
XIII кръг
13/11/петък/14:30ч.
Белите орли (Плевен)
1:3
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
14/11/събота/14:30ч.
Ботев (Враца)
1:0
Бдин (Видин)
Ботев (Криводол)
2:1
Чавдар (Етрополе)
Балкан (Ботевград)
2:1
Марек (Дупница)
Септември (Симитли)
4:0
Вихрен (Сандански)
Пирин (Гоце Делчев)
0:1
Ком-Миньор (Берковица)
Етър 1924 (Велико Търново)
2:0
Рилски спортист (Самоков)
Банско (Банско)
2:0
Видима-Раковски (Севлиево)
XIV кръг
28/11/събота/14:30ч.
Ком-Миньор (Берковица)
2:2
Етър 1924 (Велико Търново)
Вихрен (Сандански)
1:1
Пирин (Гоце Делчев)
Марек (Дупница)
1:0
Септември (Симитли)
Чавдар (Етрополе)
1:0
Белите орли (Плевен)
Бдин (Видин)
2:0
Ботев (Криводол)
Банско (Банско)
3:1
Ботев (Враца)
29/11/неделя/11:00ч.
Видима-Раковски (Севлиево)
3:1
Рилски спортист (Самоков)
29/11/неделя/14:30ч.
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
1:0
Балкан (Ботевград)
XV кръг
05/12/събота/14:00ч.
Ботев (Враца)
4:1
Видима-Раковски (Севлиево)
Ботев (Криводол)
0:4
Банско (Банско)
Белите орли (Плевен)
5:1
Бдин (Видин)
Балкан (Ботевград)
0:0
Чавдар (Етрополе)
Септември (Симитли)
1:2
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
Етър 1924 (Велико Търново)
1:2
Вихрен (Сандански)
Рилски спортист (Самоков)
0:1
Ком-Миньор (Берковица)
06/12/неделя/14:00ч.
Пирин (Гоце Делчев)
0:1
Марек (Дупница)