Translate This Page

English English English English English English

Класиране

ОГ София (столица) - южна подгрупа expand/close
есенно класиране:
Отбор М Т
1 Железница 11 30
2 Гранит 11 30
3 АКАДЕМИК 11 27
4 Витоша II 11 27
5 Люлин 11 18
6 Обеля 11 12
7 Орловец 11 12
8 Урвич 1960 11 10
9 Младост 2015 11 10
10 Футбол клуб 13 11 8
11 Урвич 11 7
12 Спарта 11 4
- expand/close

Последно от форума

akademik-sofia.com във:

Facebook Page - - YouTube

Случайни Албуми

Случайнa снимка

Новини 2020

ПонВтСрЧетПетСъбНед
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Архив

Сезон 2011/12г.: >>

Сезон 2010/11г.: >>

Сезон 2009/10г.: >>

Сезон 2008/09г.: >>

Сезон 2007/08г.: >>

За нас

Вие сте тук от:

Онлайн

Посетители: 2
най-много онлайн: 110
на: 22 октомври нд 2017г.

Online Menu

В момента има:
2 посетители в сайта
Посетител news.php
Посетител oldpolls.php

Статистика/Брояч

Брояч

Тази странница днес ...
общо: 0
уникални: 0

Тази странница общо ...
общо: 535884
уникални: 101840

Сайт ...
общо: 1168721
уникални: 245035

Статистика

Сайт Статистика

АКАДЕМИК София - Официален фен сайт разполага с общо:

1051 новини
3 категории новини
139 събития

Официален фен сайт на АКАДЕМИК София

Новини

АОГ - ЮГ - първи кръг - предстоящи срещи                                Академик завърши сезона с победа                                Резултати - XII кръг                                Честита Нова година!                                Резултати - VII кръг                                Предстоящи срещи - III кръг                                II кръг - резултати                                I кръг - резултати                                Предстоящи срещи - I кръг                                ОГ София (столица) - Южна подгрупа - програма /есен 2018 г/                                Куп приятни новости за играчите в столичната АОГ от новия сезон                                Програма за I кръг на АОГ -Юг                                Академик разгроми Урвич (Долни Пасарел) за по-малко от 30 минути                                Резултати и класиране - XVII кръг                                Академик допусна пълен обрат от лидера в класирането                                

БФС обяви програмaтa за пролетния дял на Западната "Б" група



С радост отбелязваме факта, че тази пролет няма да има срещи на Академик в делнични дни!


Днес бяха обявени програмите за пролетния дял на Източната и Западната "Б" групи.
С радост отбелязваме факта, че през пролетния дял на шампионата на Западната "Б" група вече, няма домакински срещи на Академик в делнични дни. Абсолютно всички срещи с изключение на извънредния кръг ще се играят през празничните дни. Така за първи път от две години малкото, но верни привърженици на Академик, ще могат спокойно да посещават домакинските срещи на любимия си отбор!

Екипът на официалния фен сайт на ПФК "Академик" София пожелава успех на своите любимци в срещите през пролетния дял на шампионата!

Програма Западна "Б" Футболна Група - Пролет 2009г.

м. Март

XVI кръг
07/03/събота/15:30ч.
Видима-Раковски (Севлиево) - Етър 1924 (Велико Търново)
Марек (Дупница) - Белите орли (Плевен)
Пирин (Гоце Делчев) - Монтана 1921 (Монтана)
Ком-Миньор 2016 (Берковица) - АКАДЕМИК (София)
Чавдар (Бяла Слатина) - Рилски спортист (Самоков)
Спартак (Плевен) - Чавдар (Етрополе)
Балкан (Ботевград) - Спортист (Своге)
08/03/неделя/15:30ч.
Пирин (Банско) - Ботев (Криводол)

XVII кръг
14/03/събота/15:30ч.
Балкан (Ботевград) - Видима-Раковски (Севлиево)
Спортист (Своге) - Спартак (Плевен)
Чавдар (Етрополе) - Чавдар (Бяла Слатина)
Рилски спортист (Самоков) - Ком-Миньор 2016 (Берковица)
Белите орли (Плевен) - Етър 1924 (Велико Търново)
Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Банско)
Ботев (Криводол) - Марек (Дупница)
15/03/неделя/15:30ч.
АКАДЕМИК (София) - Пирин (Гоце Делчев)

XVIII кръг
21/03/събота/15:30ч.
Видима-Раковски (Севлиево) - Белите орли (Плевен)
Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Криводол)
Марек (Дупница) - Монтана 1921 (Монтана)
Пирин (Банско) - АКАДЕМИК (София)
Пирин (Гоце Делчев) - Рилски спортист (Самоков)
Ком-Миньор 2016 (Берковица) - Чавдар (Етрополе)
Чавдар (Бяла Слатина) - Спортист (Своге)
Спартак (Плевен) - Балкан (Ботевград)

м. Април

XIX кръг
04/04/събота/17:00ч.
Спартак (Плевен) - Видима-Раковски (Севлиево)
Балкан (Ботевград) - Чавдар (Бяла Слатина)
Спортист (Своге) - Ком-Миньор 2016 (Берковица)
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Гоце Делчев)
Рилски спортист (Самоков) - Пирин (Банско)
АКАДЕМИК (София) - Марек (Дупница)
Монтана 1921 (Монтана) - Етър 1924 (Велико Търново)
Ботев (Криводол) - Белите орли (Плевен)
XX кръг
11/04/събота/17:00ч.
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Криводол)
Белите орли (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)
Етър 1924 (Велико Търново) - АКАДЕМИК (София)
Марек (Дупница) - Рилски спортист (Самоков)
Пирин (Банско) - Чавдар (Етрополе)
Пирин (Гоце Делчев) - Спортист (Своге)
Ком-Миньор 2016 (Берковица) - Балкан (Ботевград)
Чавдар (Бяла Слатина) - Спартак (Плевен)

XXI кръг
18/04/събота/17:00ч.
Чавдар (Бяла Слатина) - Видима-Раковски (Севлиево)
Спартак (Плевен) - Ком-Миньор 2016 (Берковица)
Балкан (Ботевград) - Пирин (Гоце Делчев)
Спортист (Своге) - Пирин (Банско)
Чавдар (Етрополе) - Марек (Дупница)
Рилски спортист (Самоков) - Етър 1924 (Велико Търново)
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Криводол)
12/04/неделя/17:00ч.
АКАДЕМИК (София) - Белите орли (Плевен)

XXII кръг
25/04/събота/17:00ч.
Видима-Раковски (Севлиево) - Монтана 1921 (Монтана)
Ботев (Криводол) - АКАДЕМИК (София)
Белите орли (Плевен) - Рилски спортист (Самоков)
Етър 1924 (Велико Търново) - Чавдар (Етрополе)
Марек (Дупница) - Спортист (Своге)
Пирин (Банско) - Балкан (Ботевград)
Пирин (Гоце Делчев) - Спартак (Плевен)
Ком-Миньор 2016 (Берковица) - Чавдар (Бяла Слатина)

м. Май

XXIII кръг
02/05/събота/18:00ч.
Ком-Миньор 2016 (Берковица) - Видима-Раковски (Севлиево)
Чавдар (Бяла Слатина) - Пирин (Гоце Делчев)
Спартак (Плевен) - Пирин (Банско)
Балкан (Ботевград) - Марек (Дупница)
Спортист (Своге) - Етър 1924 (Велико Търново)
Чавдар (Етрополе) - Белите орли (Плевен)
Рилски спортист (Самоков) - Ботев (Криводол)
АКАДЕМИК (София) - Монтана 1921 (Монтана)

XXIV кръг
09/05/събота/18:00ч.
Видима-Раковски (Севлиево) - АКАДЕМИК (София)
Монтана 1921 (Монтана) - Рилски спортист (Самоков)
Ботев (Криводол) - Чавдар (Етрополе)
Белите орли (Плевен) - Спортист (Своге)
Етър 1924 (Велико Търново) - Балкан (Ботевград)
Марек (Дупница) - Спартак (Плевен)
Пирин (Банско) - Чавдар (Бяла Слатина)
Пирин (Гоце Делчев) - Ком-Миньор 2016 (Берковица)

XXV кръг
16/05/събота/18:00ч.
Пирин (Гоце Делчев) - Видима-Раковски (Севлиево)
Ком-Миньор 2016 (Берковица) - Пирин (Банско)
Чавдар (Бяла Слатина) - Марек (Дупница)
Спартак (Плевен) - Етър 1924 (Велико Търново)
Балкан (Ботевград) - Белите орли (Плевен)
Спортист (Своге) - Ботев (Криводол)
Чавдар (Етрополе) - Монтана 1921 (Монтана)
Рилски спортист (Самоков) - АКАДЕМИК (София)

XXVI кръг
20/05/сряда/18:00ч.
Видима-Раковски (Севлиево) - Рилски спортист (Самоков)
АКАДЕМИК (София) - Чавдар (Етрополе)
Монтана 1921 (Монтана) - Спортист (Своге)
Ботев (Криводол) - Балкан (Ботевград)
Белите орли (Плевен) - Спартак (Плевен)
Етър 1924 (Велико Търново) - Чавдар (Бяла Слатина)
Марек (Дупница) - Ком-Миньор 2016 (Берковица)
Пирин (Банско) - Пирин (Гоце Делчев)

XXVII кръг
24/05/неделя/18:00ч.
Пирин (Банско) - Видима-Раковски (Севлиево)
Пирин (Гоце Делчев) - Марек (Дупница)
Ком-Миньор 2016 (Берковица) - Етър 1924 (Велико Търново)
Чавдар (Бяла Слатина) - Белите орли (Плевен)
Спартак (Плевен) - Ботев (Криводол)
Балкан (Ботевград) - Монтана 1921 (Монтана)
Спортист (Своге) - АКАДЕМИК (София)
Чавдар (Етрополе) - Рилски спортист (Самоков)

XXVIII кръг
30/05/събота/18:00ч.
Видима-Раковски (Севлиево) - Чавдар (Етрополе)
Рилски спортист (Самоков) - Спортист (Своге)
АКАДЕМИК (София) - Балкан (Ботевград)
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен)
Ботев (Криводол) - Чавдар (Бяла Слатина)
Белите орли (Плевен) - Ком-Миньор 2016 (Берковица)
Етър 1924 (Велико Търново) - Пирин (Гоце Делчев)
Марек (Дупница) - Пирин (Банско)

м. Юни

XXIX кръг
07/06/неделя/18:00ч.
Марек (Дупница) - Видима-Раковски (Севлиево)
Пирин (Банско) - Етър 1924 (Велико Търново)
Пирин (Гоце Делчев) - Белите орли (Плевен)
Ком-Миньор 2016 (Берковица) - Ботев (Криводол)
Чавдар (Бяла Слатина) - Монтана 1921 (Монтана)
Спартак (Плевен) - АКАДЕМИК (София)
Балкан (Ботевград) - Рилски спортист (Самоков)
Спортист (Своге) - Чавдар (Етрополе)

XXX кръг
13/06/събота/18:00ч.
Видима-Раковски (Севлиево) - Спортист (Своге)
Чавдар (Етрополе) - Балкан (Ботевград)
Рилски спортист (Самоков) - Спартак (Плевен)
АКАДЕМИК (София) - Чавдар (Бяла Слатина)
Монтана 1921 (Монтана) - Ком-Миньор 2016 (Берковица)
Ботев (Криводол) - Пирин (Гоце Делчев)
Белите орли (Плевен) - Пирин (Банско)
Етър 1924 (Велико Търново) - Марек (Дупница)

Бележки:
- Ком-Миньор 2016 (Драганица) премества седалището си и се преименува на
Ком-Миньор (Берковица). Отборът играе домакинските си мачове на ст."Мрамор" в Берковица.
- Пирин (Благоевград) се обединява с Пирин Благоевград (Благоевград). На тяхно място в групата влиза Банско 1951 (Банско)


Прочитания: 983

Харесва ми! 2 Не ми харесва! 2
  • Понастоящем 5.50/6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Оценка: 5.5/6 (2 гласували)


Подобни новини:
БФС обяви програмaтa за пролетния дял на "A" група
Академик заслужи първото място в Западната "Б" група
Кой кого в битката за първото място в Западната "Б" група
АКАДЕМИК ВЗЕ ЛИЦЕНЗ, ще играе в Западната "Б" група
Програмата в Западната "Б" група за третото завъртане
Резултати в Западната "Б" група
Академик стартира със загуба пролетния дял на шампионата

- Официален фен сайт на АКАДЕМИК София - 20 февруари /пт/ 2009г.

 


ТВ Програма - Футбол

Програма от ТВ-програма.bg

Livescore

Предстоящи събития

Няма предстоящи събития

Август 2020

Времето



Валутни курсове

Google

Търсене в сайта

RSS Публикации

Нашите новини могат да бъдат показвани с ползването на RSS.

rdf

RSS новини


»Експерт в борбата с „черното тото“: Убиха Йордан Динов заради уговорените мачове
Може би си спомняте името Франческо Баранка. Италианецът следеше отблизо футболния живот в България ...
»ЦСКА излъга Септември при юношите
ЦСКА – София стартира с победа новия сезон в Елитната футболна група до 17 години. “Арме ...
»Историческо! Синът на Христо Ристосков ще свири в Бундеслигата!
Историческо постижение записа 31-годишният български рефер Емил Ристосков. Той спечели промоция и от ...
»Спортист пусна евтини билети за феновете на Локо (Сф)
Спортист (Своге) приема Локомотив (София) в дебютния първи кръг на Втора лига. Ръководството на клуб ...
»Пълната програма на Югозападната Трета лига – есен 2020!
Югозападна Трета лига   Сезон 2020/21   Есен   I кръг 8 август 2020 г., събота, 18:00 ...
»Четири отбора си гарантираха участие в четвърфиналите на “Витоша къп 2020”
Четири тима останаха непобедени след втория уикенд на “Витоша къп 2020” и си гарантираха ...
»Георги Димитров свири дербито в Трета лига, Ел-Хатиб ръководи дебюта на Левски (ВСИЧКИ СЪДИЙСКИ НАРЯДИ)
Съдийски назначения – Трета лига ЮЗГ – 2020/2021 ЛЕВСКИ /Чепинци/ – МАРЕК 1915 /Ду ...


»НА ЖИВО: Манчестър Сити - Реал Мадрид, "белите" отговарят на удара
Отборите на Манчестър Сити и Реал Мадрид играят при резултат 1:1 в двубой реванш осминафиналите в Ша ...
»Добрин Гьонов: Този мач е огромна победа за българския футбол
...
»НА ЖИВО: Ювентус - Лион, Роналдо изравни от дузпа преди почивката (видео)
...
»Крушарски: Ако това беше мач, аз съм Роналдо
...
»Балъков като Ванга: Предрекъл гола на Камбуров в 19-ата минута
Преди историческия мач между двата ЦСКА Красимир Балъков заяви, че не е Ванга, за да знае как ще зав ...

Мобилна версия

e107mobile Вече можете да ни посетите и oт мобилния си телефон! Отидете на адрес: www.akademik-sofia.com/ от вашия мобилен телефон или друго мобилно устройство, за да се насладите на олекотената ни мобилна версия!!

АКАДЕМИК София във Facebook

Начало на сайта

Старт на сайта: 14 октомври 2007г.

Официален фен сайт на АКАДЕМИК София

Copyright © akademik-sofia.com Всички права запазени! Creative Commons License
PageRank my emails
SEO Оптимизация


Protected by: ZB BLOCK
Време за изпълнение:0.3355 сек.,0.1004 от тях за заявки.БД заявки:78. Сървър памет:5,633kb