Новина: БФС обяви програмaтa за пролетния дял на "A" група
(Категория: Футбол)
Публикувано от АКАДЕМИК_София
1 февруари /вт/ 2011г.


Вижте цялата програма по дни и часове

Днес беше обявена програмата за пролетния дял на "А" група.

Екипът на официалния фен сайт на ПФК "Академик" София пожелава успех на своите любимци в срещите през пролетния дял на шампионата!

Програма "А" група - Пролет 2011г.

XVI кръг

26 февруари 2011, събота, 15:00 ч.
АКАДЕМИК (СОФИЯ) - Черноморец Бургас (Бургас) - /пряко по bTV action/
Локомотив 1936 (Пловдив) - Видима-Раковски (Севлиево) -
Пирин Благоевград (Благоевград) - Черно море (Варна) -
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен) -
26 февруари 2011, събота, 18:00 ч
Левски (София) - ЦСКА (София) - /пряко по bTV action/
27 февруари 2011, неделя, 15:00 ч
Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч) - /пряко по bTV action/
27 февруари 2011, неделя, 18:00 ч
Калиакра (Каварна) - Славия 1913 (София) - /пряко по bTV action/
28 февруари 2011, понеделник, 19:00 ч
Локомотив (София) - Монтана 1921 (Монтана)

XVII кръг

5 март 2011, събота, 15:00 ч.
Монтана 1921 (Монтана) - Калиакра (Каварна) -
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник) - /пряко по bTV action/
Сливен 2000 (Сливен) - Пирин Благоевград (Благоевград) -
Видима-Раковски (Севлиево) - АКАДЕМИК (СОФИЯ) -
5 март 2011, събота, 18:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София) - /пряко по bTV action/
6 март 2011, неделя, 15:00 ч
Черно море (Варна) - Локомотив 1936 (Пловдив) - /пряко по bTV action/
6 март 2011, неделя, 18:00 ч
Локомотив (София) - Левски (София) - /пряко по bTV action/
7 март 2011, понеделник, 19:00 ч
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора) - /пряко по bTV action/

XVIII кръг

12 март 2011, събота, 15:00 ч
АКАДЕМИК (СОФИЯ) - Черно море (Варна) -
Локомотив 1936 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен) -
Пирин Благоевград (Благоевград) - Литекс (Ловеч) - /пряко по bTV action/
Миньор (Перник) - Монтана 1921 (Монтана) -
12 март 2011, събота, 18:00 ч
Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас) - /пряко по bTV action/
13 март 2011, неделя, 15:00 ч
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) - /пряко по bTV action/
13 март 2011, неделя, 18:00 ч
ЦСКА (София) - Видима-Раковски (Севлиево) - /пряко по bTV action/
14 март 2011, понеделник, 19:00 ч
Калиакра (Каварна) - Локомотив (София) - /пряко по bTV action/

XIX кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч.
Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора) -
Славия 1913 (София) - Пирин Благоевград (Благоевград) -
Сливен 2000 (Сливен) - АКАДЕМИК (СОФИЯ) -
Видима-Раковски (Севлиево) - Черноморец Бургас (Бургас) - /пряко по bTV action/
19 март 2011, събота, 18:00 ч
Калиакра (Каварна) - Левски (София) - /пряко по bTV action/
20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Черно море (Варна) - ЦСКА (София) - /пряко по bTV action/
20 март 2011, неделя, 18:00 ч
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1936 (Пловдив) - /пряко по bTV action/
21 март 2011, понеделник, 19:00 ч
Локомотив (София) - Миньор (Перник) - /пряко по bTV action/

XX кръг

1 април 2011, петък, 19:00 ч
ЦСКА (София) - Сливен 2000 (Сливен) - /пряко по bTV action/
1 април 2011, петък, 21:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна) - /пряко по bTV action/
2 април 2011, събота, 15:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Славия 1913 (София) - /пряко по bTV action/
2 април 2011, събота, 17:00 ч.
АКАДЕМИК (СОФИЯ) - Литекс (Ловеч) -
Пирин Благоевград (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана) -
Миньор (Перник) - Калиакра (Каварна) -
2 април 2011, събота, 21:00 ч
Левски (София) - Видима-Раковски (Севлиево) - /пряко по bTV action/
3 април 2011, неделя, 15:00 ч
Берое (Стара Загора) - Локомотив (София) - /пряко по bTV action/

XXI кръг

9 април 2011, събота, 15:00 ч
Черно море (Варна) - Видима-Раковски (Севлиево) - /пряко по bTV action/
9 април 2011, събота, 21:00 ч
Калиакра (Каварна) - Берое (Стара Загора) - /пряко по bTV action/
10 април 2011, неделя, 15:00 ч
Миньор (Перник) - Левски (София) - /пряко по bTV action/
10 април 2011, неделя, 17:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1936 (Пловдив) -
10 април 2011, неделя, 21:00 ч
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София) - /пряко по bTV action/
11 април 2011, понеделник, 17:00 ч.
Славия 1913 (София) - АКАДЕМИК (СОФИЯ) -
в Бургас, ст."Лазур": *
Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец Бургас (Бургас) -
* - в Бургас по взаимна договореност от VI кръг.
11 април 2011, понеделник, 21:00 ч
Локомотив (София) - Пирин Благоевград (Благоевград) - /пряко по bTV action/

XXII кръг

16 април 2011, събота, 15:00 ч.
Берое (Стара Загора) - Миньор (Перник) - /пряко по bTV action/
16 април 2011, събота, 17:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Сливен 2000 (Сливен) -
АКАДЕМИК (СОФИЯ) - Монтана 1921 (Монтана) -
Пирин Благоевград (Благоевград) - Калиакра (Каварна) -
16 април 2011, събота, 21:00 ч
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - /пряко по bTV action/
17 април 2011, неделя, 15:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Локомотив (София) - /пряко по bTV action/
17 април 2011, неделя, 21:00 ч
Левски (София) - Черно море (Варна) - /пряко по bTV action/
18 април 2011, понеделник, 21:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч) - /пряко по bTV action/

XXIII кръг

23 април 2011, събота, 15:00 ч.
Локомотив (София) - АКАДЕМИК (СОФИЯ) - /пряко по bTV action/
24 април 2011, неделя, 15:00 ч
Берое (Стара Загора) - Левски (София) - /пряко по bTV action/
24 април 2011, неделя, 21:00 ч
Литекс (Ловеч) - Видима-Раковски (Севлиево) - /пряко по bTV action/
25 април 2011, понеделник, 15:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София) - /пряко по bTV action/
25 април 2011, понеделник, 17:00 ч
Миньор (Перник) - Пирин Благоевград (Благоевград) -
Славия 1913 (София) - Черноморец Бургас (Бургас) -
Сливен 2000 (Сливен) - Черно море (Варна) -
25 април 2011, понеделник, 21:00 ч
Калиакра (Каварна) - Локомотив 1936 (Пловдив) - /пряко по bTV action/

XXIV кръг

30 април 2011, събота, 18:00 ч.
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч) - /пряко по bTV action/
АКАДЕМИК (СОФИЯ) - Калиакра (Каварна) -
Локомотив 1936 (Пловдив) - Миньор (Перник) -
Пирин Благоевград (Благоевград) - Берое (Стара Загора) -
30 април 2011, събота, 21:00 ч
ЦСКА (София) - Локомотив (София) - /пряко по bTV action/
1 май 2011, неделя, 18:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Славия 1913 (София) - /пряко по bTV action/
1 май 2011, неделя, 21:00 ч
Левски (София) - Сливен 2000 (Сливен) - /пряко по bTV action/
2 май 2011, понеделник, 21:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана) - /пряко по bTV action/

XXV кръг

3 май 2011, вторник, 16:00 ч
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1936 (Пловдив) - /пряко по bTV action/
4 май 2011, сряда, 16:00 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Левски (София) - /пряко по bTV action/
4 май 2011, сряда, 18:00 ч.
Миньор (Перник) - АКАДЕМИК (СОФИЯ) -
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) -
Литекс (Ловеч) - Сливен 2000 (Сливен) -
4 май 2011, сряда, 19:00 ч
Калиакра (Каварна) - ЦСКА (София) - /пряко по bTV action/
5 май 2011, четвъртък, 18:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Видима-Раковски (Севлиево) -
5 май 2011, четвъртък, 19:00 ч
Локомотив (София) - Черноморец Бургас (Бургас) - /пряко по bTV action/

XXVI кръг

7 май 2011, събота, 18:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Пирин Благоевград (Благоевград) - /пряко по bTV action/
7 май 2011, събота, 21:00 ч
ЦСКА (София) - Миньор (Перник) - /пряко по bTV action/
8 май 2011, неделя, 18:00 ч.
Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София) -
Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана) - /пряко по bTV action/
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив (София) -
АКАДЕМИК (СОФИЯ) - Берое (Стара Загора) -
8 май 2011, неделя, 21:00 ч
Левски (София) - Литекс (Ловеч) - /пряко по bTV action/
9 май 2011, понеделник, 21:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Калиакра (Каварна) - /пряко по bTV action/

XXVII кръг

13 май 2011, петък, 16:00 ч
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч) - /пряко по bTV action/
14 май 2011, събота, 18:00 ч.
Локомотив 1936 (Пловдив) - Левски (София) - /пряко по bTV action/
Пирин Благоевград (Благоевград) - АКАДЕМИК (СОФИЯ) -
Миньор (Перник) - Черноморец Бургас (Бургас) -
Монтана 1921 (Монтана) - Сливен 2000 (Сливен) -
14 май 2011, събота, 21:00 ч
Локомотив (София) - Черно море (Варна) - /пряко по bTV action/
15 май 2011, неделя, 18:00 ч
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) - /пряко по bTV action/
15 май 2011, неделя, 21:00 ч
Калиакра (Каварна) - Видима-Раковски (Севлиево) - /пряко по bTV action/

XXVIII кръг

18 май 2011, сряда, 18:00 ч.
Левски (София) - Славия 1913 (София) -
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана) -
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив (София) -
Черно море (Варна) - Калиакра (Каварна) -
Видима-Раковски (Севлиево) - Миньор (Перник) -
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора) -
ЦСКА (София) - Пирин Благоевград (Благоевград) -
АКАДЕМИК (СОФИЯ) - Локомотив 1936 (Пловдив) -

XXIX кръг

21 май 2011, събота, 18:00 ч.
АКАДЕМИК (СОФИЯ) - Левски (София) -
Локомотив 1936 (Пловдив) - ЦСКА (София) -
Пирин Благоевград (Благоевград) - Черноморец Бс (Бургас) -
Берое (Стара Загора) - Видима-Раковски (Севлиево) -
Миньор (Перник) - Черно море (Варна) -
Калиакра (Каварна) - Сливен 2000 (Сливен) -
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч) -
Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София) -

XXX кръг

28 май 2011, събота, 18:00 ч.
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана) -
Славия 1913 (София) - Локомотив (София) -
Литекс (Ловеч) - Калиакра (Каварна) -
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Перник) -
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) -
Видима-Раковски (Севлиево) - Пирин Бл. (Благоевград) -
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1936 (Пловдив) -
ЦСКА - АКАДЕМИК (СОФИЯ)

Източник: bulgarian-football.com------------------------------------------------- | |




Новина от АКАДЕМИК София - Официален фен сайт
( http://www.akademik-sofia.com/news.php?extend.610 )


Време за изпълнение:0.0822 сек.,0.0078 от тях за заявки.БД заявки:16. Сървър памет:3,278kb