Пролетен полусезон
XVI кръг
27/08/събота/14:00 ч.
Видима-Раковски (Севлиево)
1:0
Ком-Миньор (Берковица)
Рилски спортист (Самоков)
1:0
Вихрен (Сандански)
Етър 1924 (Велико Търново)
2:1
Марек (Дупница)
Пирин (Гоце Делчев)
2:0
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
Септември (Симитли)
1:0
Чавдар (Етрополе)
Балкан (Ботевград)
2:1
Бдин (Видин)
Бели орли (Плевен) *
0:3
Банско (Банско)
Ботев (Криводол)
1:0
Ботев (Враца)
XVII кръг
06/03/събота/15:00ч.
Ботев (Криводол)
0:2
Видима-Раковски (Севлиево)
Ботев (Враца)
3:0
Белите орли (Плевен)
Банско (Банско)
1:1
Балкан (Ботевград)
Бдин (Видин)
0:1
Септември (Симитли)
Чавдар (Етрополе)
0:2
Пирин (Гоце Делчев)
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
1:2
Етър 1924 (Велико Търново)
Марек (Дупница)
3:0
Рилски спортист (Самоков)
Вихрен (Сандански)
3:1
Ком-Миньор (Берковица)
XVIII кръг
06/03/събота/15:00ч.
Видима-Раковски (Севлиево)
1:0
Вихрен (Сандански)
Ком-Миньор (Берковица)
1:2
Марек (Дупница)
Рилски спортист (Самоков)
1:3
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
Етър 1924 (Велико Търново)
1:0
Чавдар (Етрополе)
Пирин (Гоце Делчев)
1:0
Бдин (Видин)
Септември (Симитли)
2:0
Банско (Банско)
Балкан (Ботевград)
0:0
Ботев (Враца)
Белите орли (Плевен)
0:3
Ботев (Криводол)
XIX кръг
20/03/събота/15:00ч.
Белите орли (Плевен)
0:3
Видима-Раковски (Севлиево)
Ботев (Криводол)
1:3
Балкан (Ботевград)
Ботев (Враца)
0:1
Септември (Симитли)
Банско (Банско)
0:0
Пирин (Гоце Делчев)
Бдин (Видин)
1:1
Етър 1924 (Велико Търново)
Чавдар (Етрополе)
1:1
Рилски спортист (Самоков)
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
2:2
Ком-Миньор (Берковица)
Марек (Дупница)
0:1
Вихрен (Сандански)
XX кръг
24/03/сряда/15:00ч.
Видима-Раковски (Севлиево)
2:0
Марек (Дупница)
Вихрен (Сандански)
1:0
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
Ком-Миньор (Берковица)
0:2
Чавдар (Етрополе)
Рилски спортист (Самоков)
2:1
Бдин (Видин)
Етър 1924 (Велико Търново)
1:2
Банско (Банско)
Пирин (Гоце Делчев)
0:0
Ботев (Враца)
Септември (Симитли)
1:0
Ботев (Криводол)
Балкан (Ботевград)
3:0
Белите орли (Плевен)
XXI кръг
28/03/неделя/15:00ч.
Балкан (Ботевград)
0:1
Видима-Раковски (Севлиево)
Белите орли (Плевен)
0:3
Септември (Симитли)
Ботев (Криводол)
отл
Пирин (Гоце Делчев)
Ботев (Враца)
4:0
Етър 1924 (Велико Търново)
Банско (Банско)
4:1
Рилски спортист (Самоков)
Бдин (Видин)
0:1
Ком-Миньор (Берковица)
Чавдар (Етрополе)
2:0
Вихрен (Сандански)
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
2:1
Марек (Дупница)
XXII кръг
03/04/събота/17:00ч.
Видима-Раковски (Севлиево)
1:3
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
Вихрен (Сандански)
1:0
Бдин (Видин)
Ком-Миньор (Берковица)
0:2
Банско (Банско)
Рилски спортист (Самоков)
0:1
Ботев (Враца)
Етър 1924 (Велико Търново)
3:0
Ботев (Криводол)
Пирин (Гоце Делчев)
3:0
Белите орли (Плевен)
Септември (Симитли)
0:0
Балкан (Ботевград)
Марек (Дупница)
3:0
Чавдар (Етрополе)
XXIII кръг
10/04/събота/17:00ч.
Септември (Симитли)
1:0
Видима-Раковски (Севлиево)
Балкан (Ботевград)
1:1
Пирин (Гоце Делчев)
Белите орли (Плевен)
0:3
Етър 1924 (Велико Търново)
Ботев (Криводол)
2:1
Рилски спортист (Самоков)
Ботев (Враца)
1:0
Ком-Миньор (Берковица)
Банско (Банско)
1:1
Вихрен (Сандански)
Бдин (Видин)
0:0
Марек (Дупница)
Чавдар (Етрополе)
3:0
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
XXIV кръг
14/04/сряда/17:00ч.
Видима-Раковски (Севлиево)
2:0
Чавдар (Етрополе)
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
1:0
Бдин (Видин)
Марек (Дупница)
1:1
Банско (Банско)
Вихрен (Сандански)
1:0
Ботев (Враца)
Ком-Миньор (Берковица)
1:0
Ботев (Криводол)
Рилски спортист (Самоков)
3:0
Белите орли (Плевен)
Етър 1924 (Велико Търново)
1:1
Балкан (Ботевград)
Пирин (Гоце Делчев)
2:1
Септември (Симитли)
XXV кръг
17/04/събота/11:00ч.
Банско (Банско)
2:3
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
18/04/неделя/17:00ч.
Пирин (Гоце Делчев)
0:0
Видима-Раковски (Севлиево)
Септември (Симитли)
0:1
Етър 1924 (Велико Търново)
Балкан (Ботевград)
1:0
Рилски спортист (Самоков)
Белите орли (Плевен)
0:3
Ком-Миньор (Берковица)
Ботев (Криводол)
1:1
Вихрен (Сандански)
Ботев (Враца)
4:1
Марек (Дупница)
Бдин (Видин)
1:0
Чавдар (Етрополе)
XXVI кръг
21/04/сряда/17:00ч.
Видима-Раковски (Севлиево)
5:2
Бдин (Видин)
Чавдар (Етрополе)
1:1
Банско (Банско)
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
1:1
Ботев (Враца)
Марек (Дупница)
2:1
Ботев (Криводол)
Вихрен (Сандански)
3:0
Белите орли (Плевен)
Ком-Миньор (Берковица)
1:2
Балкан (Ботевград)
Рилски спортист (Самоков)
2:1
Септември (Симитли)
Етър 1924 (Велико Търново)
2:1
Пирин (Гоце Делчев)
XXVII кръг
25/04/неделя/17:00ч.
Етър 1924 (Велико Търново)
3:0
Видима-Раковски (Севлиево)
Пирин (Гоце Делчев)
1:0
Рилски спортист (Самоков)
Септември (Симитли)
2:1
Ком-Миньор (Берковица)
Балкан (Ботевград)
1:1
Вихрен (Сандански)
Белите орли (Плевен)
0:3
Марек (Дупница)
Ботев (Криводол)
0:0
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
Ботев (Враца)
3:2
Чавдар (Етрополе)
Банско (Банско)
2:0
Бдин (Видин)
XXVIII кръг
01/05/събота/18:00ч.
Видима-Раковски (Севлиево)
2:1
Банско (Банско)
Бдин (Видин)
0:0
Ботев (Враца)
Чавдар (Етрополе)
1:1
Ботев (Криводол)
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
3:0
Белите орли (Плевен)
Марек (Дупница)
2:1
Балкан (Ботевград)
Вихрен (Сандански)
3:1
Септември (Симитли)
Ком-Миньор (Берковица)
2:0
Пирин (Гоце Делчев)
Рилски спортист (Самоков)
1:1
Етър 1924 (Велико Търново)
XXIX кръг
09/05/неделя/18:00ч.
Рилски спортист (Самоков)
1:3
Видима-Раковски (Севлиево)
Етър 1924 (Велико Търново)
5:1
Ком-Миньор (Берковица)
Пирин (Гоце Делчев)
1:2
Вихрен (Сандански)
Септември (Симитли)
2:1
Марек (Дупница)
Балкан (Ботевград)
2:3
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
Белите орли (Плевен)
0:3
Чавдар (Етрополе)
Ботев (Криводол)
1:1
Бдин (Видин)
Ботев (Враца)
0:0
Банско (Банско)
XXX кръг
15/05/събота/18:00ч.
Видима-Раковски (Севлиево)
2:0
Ботев (Враца)
Банско (Банско)
2:0
Ботев (Криводол)
Бдин (Видин)
3:0
Белите орли (Плевен)
Чавдар (Етрополе)
3:2
Балкан (Ботевград)
АКАДЕМИК (СОФИЯ)
3:2
Септември (Симитли)
Марек (Дупница)
1:4
Пирин (Гоце Делчев)
Вихрен (Сандански)
5:0
Етър 1924 (Велико Търново)
Ком-Миньор (Берковица)
3:2
Рилски спортист (Самоков)